Služby

 

Péče o pleť

Během života se naše pleť výrazně mění kvůli různým vlivům - mechanickým, chemickým, přírodním, nezapomeňme i na mimické vrásky, stres, hormonální změny - všechno negativně působí na stav a vzhled naší pleti. K tomu, aby obličej vypadal mladě, zdravě a svěže, občas nestáčí jen domácí péče, ale je potřeba i pomoc profesionálů.

Depilace

Depilace cukrovou pastou je šetrná k pokožce. Na citlivých partiích jako je obličej, třísla nebo podpaží nejvíce poznáte, že zčervenání pokožky zmizí velice rychle.

Jak dlouho vydrží pokožka hladká? Opakované ošetření cukrovou pastou je individuální u každého klienta (dle rychlosti růstu chloupků), obecně lze počítat s dobou mezi 4 - 6 týdny. 

Cukrová pasta zvládne chloupky už od 3 mm. Pro efektivní odstranění chloupku doporučujeme délku alespoň 5 mm. Delší chloupky nejsou na překážku, dle potřeby je zkrátíme. 

Po depilaci cukrovou pastou se můžete opalovat již druhý den. Na depilaci lze přijít i s opálenou pokožkou. 

Důležité je před depilací neaplikovat na pokožku tělové krémy, oleje a deodoranty.

Péče o řasy a obočí

Barva obočí

Barva se volí tak, aby se hodila k barvě vlasů a typu klientky. Cílem je zachování přirozeného vzhledu.

Doba barvení obočí trvá 2-10 min. Doba obarvení vydrží přibližně 4-6 týdnů.

Barva řas

Řasy se barví většinou černou barvou. Barva se nanáší co nejblíže ke kořínkům řas, aby byl efekt co nejvyšší.

Doba barvení řas trvá 10-15 min. Doba obarvení vydrží přibližně 4-6 týdnů.

Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek či jiných očních onemocnění.

Chemický peeling

Kyselina mandlová je vhodná pro léčbu širokého spektra kožních problémů jako je předčasné stárnutí vlivem slunečního záření, růžovka (rosacea), nepravidelná pigmentace, zánětlivé necystické akné a vyrážky. Avšak narozdíl od ostatních agresivnějších ekvivalentů, mandlová kyselina nezpůsobuje podráždění ani zarudnutí.

Díky své schopnosti rozpouštět lipidy dokáže kyselina mandlová čistit póry zevnitř, takže odstraňuje maz a odumřelé kožní buňky, které způsobují akné. Tento peelingový efekt působí proti ucpávání pórů, ničí komedony (malé černé tečky) a brání vzniku zánětů. Navíc tato kyselina vykazuje skvělé antiseptické účinky, což ji činí extra vhodnou pro hypercitlivou aknózní pleť, protože nezpůsobuje žádné podráždění, erytém (zarudnutí) ani pálení. Tím je skutečně jedinečná.

Zákrok může trvat 5 - 20 minut. Při ošetření klient může pociťovat nepříjemné pálení, eventuelně mírné svrbění, ale nejedná se o bolestivé ošetření.

Pro muže

Nabízíme speciální péči o pleť a depilace pro pány.

Více informací nájdete v ceníku.

Těším se na Vás